0

Laptopy Lenovo ThinkPad p51

Duża wytrzymałość w połączeniu z olbrzymią mocą obliczeniową i efektownym wyglądem zewnętrznym sprawiają, że laptopy Lenovo Thinkpad P51 są sprzętem o niezwykle wszechstronnym zastosowaniu.

Stworzone z myślą o przeznaczeniu biznesowym, z powodzeniem sprawdzą się również w zastosowaniach prywatnych, jako bazy robocze do obróbki materiałów wideo, odtwarzania multimediów czy rozrywki. Dzięki nowoczesnym procesorom Intel Core i Xenon (w zależności od wybranej konfiguracji sprzętu) oraz profesjonalnym kartom graficznym nVidia Quadro laptopy z tej serii pracują niezwykle szybko, płynnie i wydajnie, dając możliwość wykorzystania pełni możliwości zaawansowanych programów graficznych czy gier wideo.

Prezentowane modele laptopów wyposażone są w nowoczesne, matowe ekrany IPS o przekątnej 15,6 cala, o rozdzielczości Full HD lub 4K, w podświetlaną klawiaturę, czytnik linii papilarnych, pojemną baterię i wiele innych rozwiązań dedykowanych urządzeniom w pełni profesjonalnym. Sprawdź dostępne konfiguracje laptopów Lenovo i wybierz model na miarę własnych aspiracji oraz potrzeb.


ThinkPad P51

ThinkPad P51

Kontakt ze sklepem

GG: 49338623