0

REFERENCJE

 • Wtorek, 13 Październik 2015
  REFERENCJE
  Collegium Da Vinci informuje, że firma BC Sławomir Ziółkowski w lipcu 2015r zrealizowała zamówienie na zakup sprzętu komputerowego i urządzeń do Laboratorium Interdyscyplinarnego, w skał którego wchodziły:
 • Wtorek, 13 Październik 2015
  REFERENCJE
  Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy z firmą MCT - BC Sławomir Ziółkowski pozwalają stwierdzić, że jest to partner godny zaufania i polecenia. Zarówno dostawa jak i wdrożenie zakupionego rozwiązania zostały wykonane terminowo, z należytą starannością i uwzględnieniem naszych oczekiwań.
 • Wtorek, 13 Październik 2015
  REFERENCJE
  Rhenus Logistics S.A. rekomenduje BC Sławomir Ziółkowski z siedzibą w Opalenicy jako rzetelną firmę w zakresie dostawy sprzętu komputerowego. Firma ta w kwietniu 2015 roku zrealizowała nasze zamówienie na kwotę 58995,77 zł brutto. W jego skład wchodziła dostawa:
 • Wtorek, 13 Październik 2015
  REFERENCJE
  Na podstawie zrealizowanych dostaw sprzętu komputerowego potwierdzamy, że firma MCT - BC Sławomir Ziółkowski jest firmą solidną i rzetelną. Na każdym etapie realizacji zakupu - począwszy od pomocy w wyborze rozwiązania, poprzez przygotowanie zamówionych produktów zgodnie z naszymi wytycznymi, po terminową realizację dostawy - MCT należycie wywiązywało się z podjętych zobowiązań.
 • Wtorek, 13 Październik 2015
  REFERENCJE
  Audatex Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Marcelińska 90 oświadcza, że firma MCT - BC Sławomir Ziółkowski, z siedzibą w Opalenicy, przy ul. 3 Maja 13/2, realizowała w roku 2014 regularne dostawy sprzętu komputerowego na rzecz naszej firmy. O wyborze MCT na dostawcę zadecydowały atrakcyjne warunki zakupowe, przyznany odroczony termin płatności, wysoka dostępność produktów, bardzo dobry kontakt z handlowcem oraz terminowość dostaw.
 • Wtorek, 1 Grudzień 2015
  REFERENCJE
  Z przyjemnością potwierdzam, że wybrałam firmę MCT - BC Sławomir Ziółkowski na stałego dostawcę sprzętu komputerowego oraz usług utrzymania infrastruktury IT dla prowadzonego przeze mnie wielkopolskiego oddziału GO-Leasing. Do decyzji przyczyniła się wysoka elastyczność MCT co do zakresu świadczonych usług w ramach oferty Kompletne Biuro, atrakcyjne warunki zakupowe oraz krótkie terminy realizacji zleceń - nawet do 24 godzin na terenie aglomeracji poznanskiej.
 • Wtorek, 8 Grudzień 2015
  REFERENCJE
  Potwierdzamy, że przedsiębiorstwo BC Sławomir Ziółkowski, działające pod firmą MCT, w wyniku wygranego zapytania ofertowego, zrealizowało w lipcu 2015 roku dostawę serwera HP ProLiant wraz z zasilaczem awaryjnym APC do naszego zakładu. O wyborze wykonawcy zadecydowała najniższa cena oraz krótki czas dostawy. Realizacja zamówienia przebiegła bez opóźnień, zgodnie z umową. Sprzęt odpowiadający parametrom oferty dostarczono pod wskazany adres. W trakcie realizacji jak i po jej zakończeniu mieliśmy ...
 • Środa, 24 Sierpień 2016
  REFERENCJE
  Chcielibyśmy udzielić referencji firmie BC Sławomir Ziółkowski z siedzibą w Opalenicy przy ul. 3 Maja 13/2. Wielokrotnie współpracowaliśmy ze sklepem M|CT w zakresie dostawy sprzętu komputerowego do naszej firmy.Każdorazowo dostawy zostały wykonane z najwyższym poziomem profesjonalizmu, w terminie oraz w sposób w pełni odpowiadający naszym oczekiwaniom.  
Kontakt ze sklepem

GG: 49338623