0

Korzyści Leasingu IT


Facebook MCT


W branży komputerowej czas płynie bardzo szybko. Sprzęt który jeszcze dwa, trzy lata temu był szczytem technologii dzisiaj najczęściej jest już przestarzały. Nowsze rozwiązania są szybsze, bardziej wydajne, zużywają mniej energii.

Im większa skala przedsiębiorstwa i zaawansowanie wykorzystywanych technologii, tym korzyści z wymiany sprzętu rosną:
- wzrasta efektywnośc pracy zatrudnianego personelu,
- obniżają się koszty chłodzenia i zasilania zaplecza IT,
- zmniejsza się ryzyko awarii i przestoju w pracy.

Dlaczego leasing?

Sfinansowanie zakupu sprzętu IT w formie leasingu, szczególnie w połączeniu z umową serwisową z dostawcą - zapewniającą wsparcie i utrzymanie ciągłości funkcjonowania środowiska IT firmy - niesie za sobą kilka istotnych korzyści:

1. Umożliwia skuteczne zarządzania kosztami przeznaczanymi na zaplecze IT - raty leasingu są stałe w całym okresie trwania umowy.
2. Ubezpieczenie - analogicznie do floty samochodowej, sprzęt IT jest ubezpieczony na wypadek zdarzeń losowych, które mogłyby doprowadzić do jego zniszczenia.
3. Po zakończeniu okresu leasingu przedsiębiorca może wymienić sprzęt na nowy i cieszyć się najnowszymi rozwiązaniami w stałych, dobrze znanych kosztach.

W skrócie - najnowsze rozwiązania, które zwiększają efektywność, obniżają koszty użytkowania i ryzyko awarii, dostępne w stałej cenie raty leasingowej, ubezpieczone na wypadek zdarzeń losowych, wsparte umową serwisową z dostawcą sprzętu.

Go-leasing.

Dostrzegając korzyści płynące z finansowania infrastruktury IT w formie leasingu, zdecydowaliśmy się nawiązać w tym zakresie współpracę z firmą Go-leasing, z której usług sami korzystamy. Przekonała nas możliwość porównania oferty największych firmy leasingowych w kraju - w jednym miejscu, profesjonalne wsparcie na każdym etapie pozyskiwania finansowania oraz atrakcyjne warunki finansowe. Wspólnie z Go-leasing bierzemy na siebie wszystkie formalności, ograniczając tym samym czas i utrudnienia dla klienta do minimum: 

- nasi inżynierowie i handlowcy pomogą w wyborze sprzętu lub zaprojektowaniu optymalnego rozwiązania,
- specjaliści ds. leasingu zajmą się obsługą procesu pozyskiwania finansowania,
- zrealizujemy dostawę oraz wdrożenie zaprojektowanego rozwiązania,
- zapewnimy serwis i utrzymanie nowo zakupionego sprzętu.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty laptopów, tabletów, smartfonów; komputerów stacjonarnych; serwerów, sprzętu i rozwiązań sieciowych; oprogramowania, drukarek, skanerów, projektorów i innych peryferiów, central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych - z opcją finansowania w formie leasingu.
 

Leasing Poznań - Wielkopolska
Leasing - Zachodniopomorskie
 

Kontakt ze sklepem

GG: 49338623